WELKOM OP DE SITE VAN

Daniel Arends

DANIËL ARENDS GEEFT ZICHZELF CARTE BLANCHE. EEN SCHONE LEI.
GEEN KADERS, GEEN BEPERKINGEN. ALLE LUIKEN IN HET HOOFD MOGEN OPEN, ALLE KROCHTEN IN DE GEEST VERKEND. OM LOS TE GAAN EN RAUW TE ZIJN. HET PODIUM ALS VRIJPLAATS VOOR SCHURENDE EERLIJKHEID EN VERBALE AGRESSIE.
DANIËL WERD ALOM - IN DE WANDELGANGEN EN DAARBUITEN - BESCHOUWD ALS DE GROTE BELOFTE, HET AANSTORMENDE TALENT. GELUKKIG HEEFT HIJ DAT ACHTER ZICH GELATEN, EN IS HIJ NU SLECHTS 'DE SPANNENDSTE CABARETIER VAN DIT MOMENT'. ALDUS THEO MAASSEN.
IN 2006 WON HIJ CAMERETTEN. ZIJN SHOWS GEEN EXCUSES EN BLESSURETIJD WERDEN GENOMINEERD VOOR DE CABARETPRIJS NEERLANDS HOOP.
ZIJN PROGRAMMA'S DE ZACHTE HEELMEESTER EN CARTE BLANCE ONTVINGEN LOVENDE KRITIEKEN VAN PERS EN PUBLIEK.


DE PERS OVER CARTE BLANCHE
VOLKSKRANT ★★★★
ARENDS IS IN BLOEDVORM IN VLIJMSCHERP EN SWINGEND PROGRAMMA CARTE BLANCHE.

HET PAROOL ★★★★
ZWARTGALLIGE, ERG GEESTIGE EN WONDERSCHONE DECONSTRUCTIE.

NRC ★★★★
SUBLIEME ARENDS STOOKT EEN VREUGDEVUUR VAN ONWAARSCHIJNLIJK VEEL STEENGOEDE GRAPPEN, DIE VLIJMSCHERP VAN KARAKTER, FEILLOOS GETIMED EN PUNTGRAAF GEFORMULEERD ZIJN.

TELEGRAAF ★★★★
ARENDS IS MEER DAN EEN GRAPPENKANON EN RASPERFORMER. HIJ LEVERT MET CARTE BLANCHE OOK INHOUDELIJK EEN STERK PROGRAMMA AF.

 

Speellijst Carte Blanche:

September 2015
di 29 Cultuurcentrum Griffioen Amstelveen griffioen.vu.nl  
oktober 2015
di 06 De Meerse Hoofddorp demeerse.com  
wo 07 Zwolse Theaters Zwolle zwolsetheaters.nl  
do 08 Theaters Tilburg Tilburg theaterstilburg.nl  
za 10 Theater de Bussel Oosterhout theaterdebussel.nl  
wo 14 Deventer Schouwburg Deventer deventerschouwburg.nl  
do 15 de Rijswijkse Schouwburg Rijswijk rijswijkseschouwburg.nl  
za 17 Stadstheater Zoetermeer stadstheater.nl  
wo 21 Schouwburg Middelburg Middelburg zeelandtheaters.nl  
za 24 Kennemer Theater Beverwijk kennemertheater.nl  
do 29 Theater Junushoff Wageningen junushoff.nl  
vr 30 Schouwburg Agnietenhof Tiel agnietenhof.nl  
za 31 Stadsschouwburg Velsen IJmuiden stadsschouwburgvelsen.nl  
november 2015
wo 04 Schouwburg Amstelveen Amstelveen stadsschouwburgvelsen.nl  
do 05 Theater De Stoep Spijkenisse theaterdestoep.nl  
vr 06 Schouwburg De Lawei Drachten lawei.nl  
wo 11 Theater de Voorveghter Hardenberg voorveghter.nl  
vr 13 Theater aan de Schie Schiedam theateraandeschie.nl  
do 19 Theater Het Kielzog Hoogezand-Sappemeer kielzog.nl  
vr 20 DRU Cultuurfabriek Ulft drucultuurfabriek.nl  
za 21 oude Luxor Theater Rotterdam luxortheater.nl  
wo 25 Theaterhotel Almelo Almelo theaterhotel.nl  
do 26 Schouwburg Ogterop Meppel schouwburgogterop.nl  
za 28 De Goudse Schouwburg Gouda goudseschouwburg.nl  
december 2015
do 03 Podium Boxtel Boxtel podiumboxtel.nl  
vr 04 Theater De Beun Heiloo theaterdebeun.nl  
za 05 Theater De Purmaryn Purmerend depurmaryn.nl  
wo 09 Diligentia Den Haag diligentia-pepijn.nl (o)
do 10 Diligentia Den Haag diligentia-pepijn.nl  
vr 11 van Beresteyn Veendam vanberesteyn.nl  
wo 16 Theater De Schalm Veldhoven deschalm.com  
do 17 Theater aan de Slinger Houten theateraandeslinger.nl  
vr 18 Theater de Muzeval Emmen mijnmuzeval.nl  
januari 2016
wo 20 Theater de Molenberg Delfzijl demolenberg.nl  
do 21 Cultuurhuis De Klinker Winschoten indeklinker.nl  
vr 22 Theater de Kunstgreep Oostzaan theaterdekunstgreep.nl  
za 23 C.C. Cascade Hendrik Ido Ambacht stichting-cascade.nl  
di 26 Leidse Schouwburg Leiden stadspodia.nl  
wo 27 Stadsschouwburg de Harmonie Leeuwarden harmonie.nl  
do 28 De Goudse Schouwburg Gouda goudseschouwburg.nl  
vr 29 De Enck Oirschot deenck.nl  
za 30 Theater De Kattendans Bergelijk kattendans.nl  
februari 2016
wo 03 De Koornbeurs Franeker theaterdekoornbeurs.nl  
do 04 ZINiN Theater Nijverdal zinin.com  
vr 05 Koningshof Maassluis theaterkoningshof.nl  
wo 10 De Meervaart Amsterdam meervaart.nl  
do 11 Schouwburg De Kring Roosendaal schouwburgdekring.nl  
za 13 Theater de Mythe Goed zeelandtheaters.nl  
wo 17 Theater Harderwijk Harderwijk theaterharderwijk  
do 18 Zaantheater Zaandam zaantheater.nl  
za 20 C.C. De Ruchte Someren deruchte.nl  
di 23 De Meervaart Amsterdam meervaart.nl  
do 25 Stadsgehoorzaal Kampen Kampen stadsgehoorzaalkampen.nl  
za 27 Theater De Leest Waalwijk deleest.nl  
maart 2016
wo 02 Kennemer Theater Beverwijk kennemertheater.nl  
do 03 Schouwburg Kunstmin Dordrecht kunstmin.nl  
za 05 Stadsschouwburg Utrecht Utrecht stadsschouwburg-utrecht.nl  
do 10 De Kleine Komedie Amsterdam dekleinekomedie.nl  
vr 11 De Kleine Komedie Amsterdam dekleinekomedie.nl (LN)
za 12 De Kleine Komedie Amsterdam dekleinekomedie.nl  
wo 16 Theater De Kolk Assen dnk.nl  
do 17 Theater de Storm Winterswijk theaterdestorm.nl  
za 19 Cool kunst en cultuur Heerugowaard coolheerhugowaard.nl  
wo 23 Diligentia Den Haag diligentia-pepijn.nl  
za 26 CC de Kei Reusel ccdekei.nl  
wo 30 De Tamboer Hoogeveen detamboer.nl  
do 31 Het Posthuis Theater Heerenveen posthuistheater.nl  
april 2016
za 02 Theater Orpheus Apeldoorn orpheus.nl  
do 07 Theater De Reggehof Goor reggehof.nl  
za 09 WestlandTheater de Naald Naaldwijk westlandtheater.nl  
wo 13 Theater Hanzehof Zutphen hanzehof.nl (TF)
vr 15 Rabotheater Hengelo rabotheater.nl  
za 16 Verkadefabriek Den Bosch verkadefabriek.nl  
wo 20 Theater de Meenthe Steenwijk demeenthe.nl  
do 21 Schouwburg Arnhem Arnhem schouwburg-arnhem.nl  
vr 22 Fulcotheater IJsselstein fulcotheater.nl  
do 28 Parkstad Limburg Theaters Heerlen parkstadlimburgtheaters.nl  
vr 29 Spant! Bussum spant.org  
za 30 Verkadefabriek Den Bosch verkadefabriek.nl  
mei 2016
vr 06 De Kleine Komedie Amsterdam dekleinekomedie.nl (TV)
za 07 De Kleine Komedie Amsterdam dekleinekomedie.nl (TV)
juni 2016
di 07 Theater Bellevue Amsterdam theaterbellevue.nl De Afterparty
wo 08 Theater Bellevue Amsterdam theaterbellevue.nl De Afterparty
do 09 Theater Bellevue Amsterdam theaterbellevue.nl De Afterparty
vr 10 Theater Bellevue Amsterdam theaterbellevue.nl De Afterparty
za 11 Theater Bellevue Amsterdam theaterbellevue.nl De Afterparty
           
(o) = Optie
(LN) = Late Night - aanvang 23.00 uur
(TF) = Dubbelvoorstelling met Tim Fransen
(TV) = TV-opnamen



CARTE BLANCHE
TEKST EN SPEL: DANIËL ARENDS
REGIE: JOERIE TIJDINK
LICHT EN DECORONTWERP: GVDO
THEATERTECHNIEK: GIJS DE JONG
GRAFISCH ONTWERP: SCHERPONTWERP
MANAGEMENT: COMEDYTRAIN IMPRESARIAAT BV
THEATERPRODUCENT EN BOEKINGEN: BUNKER THEATERZAKEN