Scroll down

“Beste mensen, omdat ik het zo fijn vind om voor u op te treden heb ik een nieuwe show gemaakt. Ik zou vereerd zijn als u wederom massaal kwam opdagen.
Liefs, Daniël Arends”

wo 22 Stadstheater Arnhem link www.arnhemsepodia.nl
vr 24 Theater de Mythe Goes link www.zeelandtheaters.nl/theater-de-mythe
za 25 Theater De Bussel Oosterhout link www.theaterdebussel.nl
wo 29 TAQA Theater De Vest Alkmaar link theaterdevest.nl
do 30 De Tamboer Hoogeveen link www.detamboer.nl
december 2017
vr 01 Kunstlinie Almere Almere link kaf.nl
za 02 Schouwburg Kunstmin Dordrecht link www.kunstmin.nl
do 07 Stadsschouwburg de Harmonie Leeuwarden link www.harmonie.nl
vr 08 Theater Sneek Sneek link www.theatersneek.nl
za 09 Theater Harderwijk Harderwijk link www.theaterharderwijk.nl
do 14 Markant Uden Uden link www.markantuden.nl
vr 15 Theater de Storm Winterswijk link www.theaterdestorm.nl
za 16 Stadsschouwburg Haarlem Haarlem link www.theater-haarlem.nl
wo 20 Schouwburg De Kring Roosendaal link www.dekringroosendaal.nl/schouwburg
do 21 Theater Hanzehof Zutphen link www.hanzehof.nl
vr 22 Figi Zeist Zeist link figi.nl
za 23 Munttheater Weert link www.munttheater.nl
januari 2018
vr 12 Spant! Bussum link www.spant.org
za 13 Theater de Voorveghter Hardenberg link www.voorveghter.nl
wo 17 Theater Castellum Alphen aan den Rijn link www.theatercastellum.nl
do 18 Stadstheater Zoetermeer link www.stadstheater.nl
vr 19 Schouwburg De Meerse Hoofddorp link www.demeerse.nl
wo 24 De Meenthe Steenwijk link www.demeenthe.nl
do 25 Zaantheater Zaandam link www.zaantheater.nl
za 27 Posthuis Theater Heerenveen link www.posthuistheater.nl
februari 2018
do 01 Theaters Tilburg Tilburg link www.theaterstilburg.nl
vr 02 Fulcotheater IJsselstein link www.fulcotheater.nl
za 03 Theater De Schalm Veldhoven link deschalm.com
do 08 ZINiN Theater Nijverdal link www.zinin.com
vr 09 Schouwburg Gooiland Hilversum link www.gooilandtheater.nl
za 10 Stadsgehoorzaal Kampen Kampen link www.stadsgehoorzaalkampen.nl
wo 14 Theaterhotel Almelo link www.theaterhotel.nl
do 15 Wilminktheater Enschede link www.wilminktheater.nl
za 17 Kennemer Theater Beverwijk link www.kennemertheater.nl
wo 21 Theater de Meervaart Amsterdam link www.meervaart.nl
do 22 Theater de Meervaart Amsterdam link www.meervaart.nl
vr 23 Theater de Molenberg Delfzijl link www.demolenberg.nl
za 24 De Nieuwe Kolk Assen link www.dnk.nl
maart 2018
do 01 Parkstad Limburg Theaters Heerlen link www.plt.nl
vr 02 Theater De Leest Waalwijk link www.deleest.nl
za 03 Theater Orpheus Apeldoorn link www.orpheus.nl
wo 07 Theaterhotel De Oranjerie Roermond link www.theaterhotelroermond.nl
do 08 Martiniplaza Groningen link www.martiniplaza.nl
vr 09 Cool kunst en cultuur Heerhugowaard link www.coolheerhugowaard.nl
za 10 Cool kunst en cultuur Heerhugowaard link www.coolheerhugowaard.nl
wo 14 Stadsschouwburg en De Vereeniging Nijmegen link www.stadsschouwburgendevereeniging.nl
do 15 Rijswijkse Schouwburg Rijswijk link www.rijswijkseschouwburg.nl
za 17 Schouwburg Agnietenhof Tiel link www.agnietenhof.nl
do 22 Diligentia Den Haag link www.diligentia-pepijn.nl
vr 23 Diligentia Den Haag link www.diligentia-pepijn.nl
za 24 Diligentia Den Haag link www.diligentia-pepijn.nl
do 29 oude Luxor Theater Rotterdam link www.luxortheater.nl
vr 30 oude Luxor Theater Rotterdam link www.luxortheater.nl
za 31 Parktheater Eindhoven link www.parktheater.nl
april 2018
do 05 Theater aan de Schie Schiedam link www.theateraandeschie.nl
vr 06 Leidse Schouwburg Leiden link leidseschouwburg-stadsgehoorzaal.nl
za 07 ATLAS Theater Emmen link www.atlastheater.nl
do 12 De Kleine Komedie Amsterdam link www.dekleinekomedie.nl
vr 13 De Kleine Komedie Amsterdam link www.dekleinekomedie.nl
za 14 De Kleine Komedie Amsterdam link www.dekleinekomedie.nl
di 17 De Kleine Komedie Amsterdam link www.dekleinekomedie.nl
wo 18 De Kleine Komedie Amsterdam link www.dekleinekomedie.nl
do 19 De Kleine Komedie Amsterdam link www.dekleinekomedie.nl
vr 20 De Kleine Komedie Amsterdam link www.dekleinekomedie.nl
za 21 De Kleine Komedie Amsterdam link www.dekleinekomedie.nl
wo 25 Theater de Veste Delft link www.theaterdeveste.nl
do 26 Theater de Veste Delft link www.theaterdeveste.nl
za 28 Stadsschouwburg Velsen IJmuiden link www.stadsschouwburgvelsen.nl
ma 30 Stadsschouwburg Utrecht Utrecht link www.stadsschouwburg-utrecht.nl
mei 2018
di 01 Stadsschouwburg Utrecht Utrecht link www.stadsschouwburg-utrecht.nl
wo 02 Theater de Meervaart Amsterdam link www.meervaart.nl