Daniel Arends

"Beste mensen, omdat ik het zo fijn vind om voor u op te treden heb ik een nieuwe show gemaakt.
Ik zou vereerd zijn als u wederom massaal kwam opdagen.
Liefs, Daniël Arends"


DE PERS OVER ZIJN VORIGE SHOW 'CARTE BLANCHE'
VOLKSKRANT ★★★★
ARENDS IS IN BLOEDVORM IN VLIJMSCHERP EN SWINGEND PROGRAMMA CARTE BLANCHE.

HET PAROOL ★★★★
ZWARTGALLIGE, ERG GEESTIGE EN WONDERSCHONE DECONSTRUCTIE.

NRC ★★★★
SUBLIEME ARENDS STOOKT EEN VREUGDEVUUR VAN ONWAARSCHIJNLIJK VEEL STEENGOEDE GRAPPEN, DIE VLIJMSCHERP VAN KARAKTER, FEILLOOS GETIMED EN PUNTGRAAF GEFORMULEERD ZIJN.

TELEGRAAF ★★★★
ARENDS IS MEER DAN EEN GRAPPENKANON EN RASPERFORMER. HIJ LEVERT MET CARTE BLANCHE OOK INHOUDELIJK EEN STERK PROGRAMMA AF.

 

Speellijst De Afterparty:

Oktober 2016
04-10-2016 Theater Het Heerenlogement Beusichem theaterheerenlogement.nl  
05-10-2016 De Boerderij Huizen spant.org  
08-10-2016 Calypso Theater Wijk bij Duurstede calypsotheater.nl  
12-10-2016 Werftheater Utrecht werftheater.nl  
13-10-2016 Werftheater Utrecht werftheater.nl  
15-10-2016 Theater 't Pand Gorinchem theaterpand.nl  
18-10-2016 Theater Walhalla Rotterdam theaterwalhalla.nl  
19-10-2016 Theater Walhalla Rotterdam theaterwalhalla.nl  
25-10-2016 Theater Bouwkunde Deventer theaterbouwkunde.nl  
26-10-2016 Theater Bouwkunde Deventer theaterbouwkunde.nl  
29-10-2016 Theater De Fransche School Culemborg theaterdefranscheschool.nl  
november 2016
02-11-2016 Lindenberg Theater Nijmegen delindenberg.com  
03-11-2016 Lindenberg Theater Nijmegen delindenberg.com  
04-11-2016 BREStheater Brielle brestheater.nl  
05-11-2016 City of Wesopa Weesp wesopa.nl  
09-11-2016 Hét Postkantoor Bovenkarspel hetpostkantoor.info  
10-11-2016 Hét Postkantoor Bovenkarspel hetpostkantoor.info  
12-11-2016 Theater Ludens Voorburg theaterludens.nl  
16-11-2016 Theater De Omval Diemen theaterdeomval.nl  
17-11-2016 Cultuurcentrum Griffioen Amstelveen griffioen.vu.nl  
18-11-2016 Cultuurcentrum Griffioen Amstelveen griffioen.vu.nl  
23-11-2016 Theater Hof 88 Almelo hof88.nl  
24-11-2016 Witte Theater Ijmuiden wittetheater.nl  
25-11-2016 De Weijer Boxmeer deweijer.nl  
26-11-2016 Theater Koningshof Maassluis theaterkoningshof.nl  
december 2016
01-12-2016 Singer Laren Theater Laren singerlaren.nl  
02-12-2016 Schouwburg Het Park Hoorn agenda.ticketunie.com  
03-12-2016 Schouwburg Het Park Hoorn agenda.ticketunie.com  
08-12-2016 Theater De Kattendans Bergeijk kattendans.nl  
09-12-2016 De Dialoog Ermelo theaterdialoogermelo.nl  
10-12-2016 Podium Hoge Woerd De Meern podiumhogewoerd.nl  
14-12-2016 Cultuurhuis de Klinker Winschoten indeklinker.nl  
15-12-2016 Het Klooster Woerden kloosterwoerden.nl  
16-12-2016 Het Klooster Woerden kloosterwoerden.nl  
17-12-2016 Theater Piet Mondriaan Abcoude ab-art.nl  
januari 2017
18-01-2017 Theater Mozaiek Wijchen mozaiekwijchen.nl  
19-01-2017 Schouwburg Lochem Lochem schouwburglochem.nl  
20-01-2017 Theater de KunstGreep Oostzaan theateroostzaan.nl  
21-01-2017 Atlas Theater Emmen atlastheater.nl  
26-01-2017 Theater Cultura Ede cultura-ede.nl  
27-01-2017 Theater De Luifel Heemstede podiaheemstede.nl  
28-01-2017 Ons Gebouw Bolsward boog-bolsward.nl  
februari 2017
02-02-2017 Hof in Salland Raalte hofinsalland.nl  
03-02-2017 De Meerse Hoofddorp demeerse.nl  
04-02-2017 Theater Speelhuis Helmond theaterspeelhuis.nl  
09-02-2017 Stadsschouwburg de Harmonie Leeuwarden harmonie.nl  
10-02-2017 De Hofnar Valkenswaard hofnar.nl  
11-02-2017 C.C. Cascade Hendrik Ido Ambacht stichting-cascade.nl  
15-02-2017 Theater Zuidplein Rotterdam theaterzuidplein.nl  
16-02-2017 Theater de Willem Papendrecht theaterdewillem.nl  
17-02-2017 Posttheater Arnhem posttheater.nl  
18-02-2017 Theater De Muze Noordwijk demuzenoordwijk.nl  
21-02-2017 Wilmink Theater Enschede wilminktheater.nl  
22-02-2017 Wilmink Theater Enschede wilminktheater.nl  
24-02-2017 Isala Theater Capelle a/d Ijssel isalatheater.nl  
25-02-2017 Theater het Kruispunt Barendrecht theaterhetkruispunt.nl  
maart 2017
01-03-2017 Theater De Purmaryn Purmerend depurmaryn.nl  
03-03-2017 Verkadefabriek Den Bosch verkadefabriek.nl  
04-03-2017 Verkadefabriek Den Bosch verkadefabriek.nl  
08-03-2017 Theater Geert Teis Stadskanaal theatergeertteis.nl  
10-03-2017 Schouwburg De Kampanje Den Helder kampanje.nl  
11-03-2017 Agora Theater Lelystad agora-lelystad.nl  
15-03-2017 Theater de Meervaart Amsterdam meervaart.nl  
16-03-2017 Theater de Meervaart Amsterdam meervaart.nl  
17-03-2017 Schouwburg Venray Venray schouwburgvenray.nl  
18-03-2017 Schouwburg Cuijk Cuijck schouwburgcuijk.nl  
29-03-2017 Theaters Tilburg Tilburg theaterstilburg.nl  
31-03-2017 Chassé Theater Breda chasse.nl  
april 2017
01-04-2017 Theater de Maaspoort Venlo maaspoort.nl  
05-04-2017 Stadsschouwburg Nijmegen Nijmegen stadsschouwburgendevereeniging.nl  
06-04-2017 Schaffelaartheater Barneveld schaffelaartheater.nl  
08-04-2017 Castellum Alphen a/d Rijn theatercastellum.nl  
12-04-2017 Schelde Theater Terneuzen zeelandtheaters.nl  
14-04-2017 Stadstheater Zoetermeer stadstheater.nl  
15-04-2017 Schouwburg Amphion Doetinchem amphion.nl  
18-04-2017 Theater aan het Vrijthof Maastricht theateraanhetvrijthof.nl  
19-04-2017 Schouwburg Amstelveen Amstelveen schouwburgamstelveen.nl  
20-04-2017 Theater de Meervaart Amsterdam meervaart.nl  
21-04-2017 Theater de Meervaart Amsterdam meervaart.nl  
24-04-2017 Parktheater Eindhoven Eindhoven parktheater.nl  
25-04-2017 Parktheater Eindhoven Eindhoven parktheater.nl  
28-04-2017 Theater de Veste Delft theaterdeveste.nl  
29-04-2017 Theater de Veste Delft theaterdeveste.nl  
mei 2017
09-05-2017 Zaantheater Zaandam zaantheater.nl  
10-05-2017 De Goudse Schouwburg Gouda goudseschouwburg.nl  
12-05-2017 Kennemer Theater Beverwijk kennemertheater.nl  
13-05-2017 Stichting Theater De Vest Alkmaar theaterdevest.nl  
17-05-2017 Stadsschouwburg Groningen de-oosterpoort.nl  
18-05-2017 De KOM Nieuwegein dekom.nl  
19-05-2017 FLINT Theater Amersfoort deflint.nl  
20-05-2017 Stadsschouwburg Velsen Ijmuiden stadsschouwburgvelsen.nl  
24-05-2017 Leidse Schouwburg Leiden leidseschouwburg-stadsgehoorzaal.nl  
25-05-2017 OUDE LUXOR Rotterdam luxortheater.nl  
26-05-2017 OUDE LUXOR Rotterdam luxortheater.nl  
30-05-2017 De Kleine Komedie Amsterdam dekleinekomedie.nl  
31-05-2017 De Kleine Komedie Amsterdam dekleinekomedie.nl  
juni 2017
01-06-2017 De Kleine Komedie Amsterdam dekleinekomedie.nl  
02-06-2017 De Kleine Komedie Amsterdam dekleinekomedie.nl  
03-06-2017 De Kleine Komedie Amsterdam dekleinekomedie.nl  
06-06-2017 De Kleine Komedie Amsterdam dekleinekomedie.nl  
07-06-2017 De Kleine Komedie Amsterdam dekleinekomedie.nl  
08-06-2017 De Kleine Komedie Amsterdam dekleinekomedie.nl  
09-06-2017 De Kleine Komedie Amsterdam dekleinekomedie.nl  
10-06-2017 De Kleine Komedie Amsterdam dekleinekomedie.nl  
14-06-2017 Diligentia Den Haag diligentia-pepijn.nl  
15-06-2017 Diligentia Den Haag diligentia-pepijn.nl  
16-06-2017 Diligentia Den Haag diligentia-pepijn.nl  
17-06-2017 Parkstad Limburg Theaters Heerlen parkstadlimburgtheaters.nl  
21-06-2017 Stadsschouwburg Utrecht Utrecht stadsschouwburg-utrecht.nl  
22-06-2017 Stadsschouwburg Haarlem Haarlem theater-haarlem.nl